B379825-B – Melamine Round Plate – Black
  • 100% Premium Melamine
  • Commercial Dishwasher Safe
  • Break and Chip Resistant
  • Great for High Volume Dining
 How To Buy
SKU: B379825-B Category:
SHARE:
Technical Specifications
Length 8.25 in 20.96 cm
Width 8.25 in 20.96 cm
Height 1.25 in 3.18 cm
Barcode 848552031703
Case Pack 6 Each
Case Weight 4.13 lbs 1.87 kg
Case Length 8.75 in 22.23 cm
Case Width 8.75 in 22.23 cm
Case Height 4.25 in 10.8 cm