D12FSH-CBR – Melamine Large Fish Plate – Cranberry
This discontinued item is only available while supplies last.
 How To Buy
SKU: D12FSH-CBR Category:
SHARE:
Technical Specifications
Length 12.0 in 30.48 cm
Width 10.0 in 25.4 cm
Height 1.5 in 3.81 cm
Barcode 848552013822
Case Pack 6 Each
Case Weight 7.14 lbs 3.24 kg
Case Length 12.5 in 31.75 cm
Case Width 10.75 in 27.31 cm
Case Height 4.88 in 12.38 cm