D863OV-ND – Melamine Oval Bowl – Navy Design
  • 100% Premium Melamine
  • Commercial Dishwasher Safe
  • Break and Chip Resistant
  • Great for Cafes and Cafeterias
 How To Buy
SKU: D863OV-ND Category:
SHARE:
Technical Specifications
Length 8.13 in 20.64 cm
Width 6.63 in 16.83 cm
Height 3.13 in 7.94 cm
Barcode 848552028109
Case Pack 6 Each
Case Weight 4.8 lbs 2.18 kg
Case Length 8.63 in 21.91 cm
Case Width 7.38 in 18.73 cm
Case Height 8.5 in 21.59 cm