D9138R-CC – Melamine Round Plate – Chocolate Chip
  • 100% Premium Melamine
  • Commercial Dishwasher Safe
  • Break and Chip Resistant
  • Great for Serving and Dining
 How To Buy
SKU: D9138R-CC Category:
SHARE:
Technical Specifications
Length 9.5 in 24.13 cm
Width 9.5 in 24.13 cm
Height 1.38 in 3.49 cm
Barcode 848552029014
Case Pack 6 Each
Case Weight 5.0 lbs 2.27 kg
Case Length 10.0 in 25.4 cm
Case Width 10.0 in 25.4 cm
Case Height 4.38 in 11.11 cm