B383120-GYM – Melamine Round Bowl – Gray Marble
  • 100% Premium Melamine
  • Commercial Dishwasher Safe
  • Break and Chip Resistant
  • Great for High Volume Dining
 How To Buy
SKU: B383120-GYM Category:
SHARE:
Technical Specifications
Length 12.0 in 30.48 cm
Width 12.0 in 30.48 cm
Height 2.75 in 6.99 cm
Barcode 848552032694
Case Pack 6 Each
Case Weight 9.0 lbs 4.08 kg
Case Length 12.5 in 31.75 cm
Case Width 12.13 in 30.8 cm
Case Height 5.63 in 14.29 cm