D12PB-LAP – Melamine Pasta/Soup Bowl – Lapis
This discontinued item is only available while supplies last.
 How To Buy
SKU: D12PB-LAP Category:
SHARE:
Technical Specifications
Length 12.0 in 30.48 cm
Width 12.0 in 30.48 cm
Height 1.75 in 4.45 cm
Barcode 848552020103
Case Pack 6 Each
Case Weight 8.22 lbs 3.73 kg
Case Length 12.5 in 31.75 cm
Case Width 12.63 in 32.07 cm
Case Height 4.5 in 11.43 cm